Crash Bandicoot

Crash Bandicoot to gra przygodowa wyprodukowana przez firmę Naughty Dog i wydana w 1996 roku przez firmę  Sony Computer Entertainment America na platformę PlayStation. Gracz wciela się w postać tytułowego bohatera, Crash’a który musi uwolnić z rąk szalonego naukowca Dr. Neo Cortex’a samicę jamraja o imieniu Tawnę. Cała historia rozgrywa się na trzech wyspach umieszczonych gdzieś niedaleko Australii. Gra jest przygodową zręcznościówką z elementami rozgrywki platformowej. Jako dziecko grałem w tą grę właśnie na PlayStation i powiem że nie należała do najprostszych. A jakie są Wasze wspomnienia ? Dajcie znać w komentarzach.

Crash Bandicoot
Crash Bandicoot

Crash Bandicoot is an adventure game produced by Naughty Dog and released in 1996 by Sony Computer Entertainment America to the PlayStation platform. The player takes on the character of the title character, Crash, who has to free him from the hands of the crazy scientist Dr. Neo Cortex, a female Jamraja named Tawna. The whole story takes place on three islands located somewhere near Australia. The game is an adventure arcade with elements of platform game. As a child, I played this game on PlayStation and I say that it was not the simplest one. And what are your memories? Let me know in the comments.

OldSchoolGames

Share

10 komentarzy

  1. O jejku, ale mi wspomnienia przywołujesz! Ja za to ostatnio przypomniałam sobie o Spyro, z racji tego że wyszła odnowiona wersja i na PS4 i na Xbox One, więc się bawię! 😀

  2. Na Crashu się wychowałam – chociaż akurat w 1. część nie grałam. Świetna zabawa, sama gra jest wykonana niesamowicie – kawał dobrej roboty. Klasyka, do której się wraca, teraz czekam tylko na odnowione Crash Team Racing. 😀

  3. Crash to klasyka, kawał świetnie wykonanej roboty. Gra, która się nie starzeje i wciąż zachwyca. 😀 Sama z niecierpliwością czekam na remaster CTR’a. Widziałam jakiś gameplay, wygląda cudownie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post comment