Made in Poland: gry polskich twórców

Made in Poland: gry polskich twórców i wydawców do 90% taniej  Galador – Książę i Tchórz na GOG.COM
W tym tygodniu świętujemy polską kreatywność w branży gier – a to oznacza rabaty do 90%, nowości i masę ciekawostek o grach stworzonych przez polskich twórców.

Czy wiesz, ile niesamowitych tytułów zostało wyprodukowanych przez naszych rodaków? Teraz jest najlepszy czas, aby się przekonać! Od wspaniałych gier niezależnych, po wyjątkowe produkcje AAA – podczas Made in Poland masz okazję zgarnąć ponad 200 gier stworzonych przez utalentowanych polskich twórców do 90% taniej. W ofercie znajdziesz gry takie jak The Medium, Ghostrunner, Blair Witch, Frostpunk, Project Warlock, Phantom Doctrine i nie tylko.

Aby uczcić rozpoczęcie wyprzedaży Made in Poland, przywracamy na nowoczesne komputery jedną z najlepszych polskich przygodówek – Galador – Książę i Tchórz! Dowiedz się, co się stanie, gdy młody chłopak zawrze umowę z diabłem, aby zostać księciem, i dlaczego nie jest to najlepszy pomysł.

Made in Poland
Made in Poland

Pragniemy również zwrócić waszą uwagę na tytuły, które wkrótce pojawią się na GOG.COM. Koniecznie sprawdź takie gry jak The Invincible, Scorchlands, Fire Commander, MADiSON, MythBusters: The Game – Crazy Experiments Simulator, Punk Wars, Lumencraft i The Sin Collector: Repentless – nie zapomnij dodać ich do swojej listy życzeń!

Odkryj także inne nowości w katalogu GOG.COM, takie jak The Riftbreaker, Timberborn, Papetura, Slipways i Agony. A jeśli tęsknisz za klasykami lat 90., koniecznie sprawdź takie produkcje jak Call of Juarez, Lew Leon i Clash.

Wyprzedaż Made in Poland to także doskonały czas, aby odkurzyć swoją wiedzę o świecie Wiedźmina dzięki serii gier od CD PROJEKT RED z rabatami do 90%. A jeśli zamiast tego wolisz zanurzyć się w mrocznym, futurystycznym świecie Night City, sięgnij po Cyberpunk 2077 (-33%).

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poznać masę ciekawostek o grach od polskich twórców, skorzystać z atrakcyjnych rabatów i odkryć nowe, niesamowite tytuły!

Wyprzedaż Made in Poland trwa do 15 listopada 2021, do godz. 15:00.

OldSchoolGames

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post comment