Re-Legion

Dzięki uprzejmości portalu GOG.com będę mógł Wam przedstawić recenzję niektórych gier właśnie z tego portalu. Nie będą to jakieś topowe tytuły ale niektóre mogą przykuć Waszą uwagę. Tak więc nie przeciągając zabieram się do pracy 😉

Re-Legion

Dzisiaj chciałem wam przedstawić grę pt.: Re-Legion. Producentem gry jest firma Ice Code Games, natomiast wydawcami są 1C / Cenega. Gra została wydana niedawno bo 31 stycznia 2019. Przechodząc do meritum, gracz przenosi się do roku 2184 gdzie technologia panuje nad ludźmi, trzymając ich na „bardzo której smyczy”. Gra to cyberpunkowy RTS gdzie wcielamy się w postać proroka nowej religii i werbujemy ludzi do naszej „sekty”, gdzie będziemy walczyć z innymi ugrupowaniami religijnymi oraz korporacjami. Naszym zadaniem oprócz oczywiście walki i zdobywania pozycji, będzie również przejmowanie terytorium za pomocą hakerów.

Re-Legion posiada tryb fabularny oraz multiplayer, gdzie będziemy mogli zagrać razem z naszymi znajomymi lub innymi graczami. Tryb fabularny jest dość rozbudowany i można go przechodzić na różne sposoby dzięki funkcji podejmowania decyzji, które zaważą na losie naszych bohaterów. 

Re-Legion
Re-Legion

W mojej opinii gra jest ciekawą pozycją i warto ją sprawdzić. Jak na grę stworzoną przez polskie studio to nie posiada ona polskiej ścieżki dźwiękowej lub chociażby polskich napisów. Moim zdaniem trochę słabe posunięcie. Gra oczywiście dostępna jest na portalu GOG.com, daję Wam również link gdzie możecie ją kupić: Re-Legion

Poniżej przedstawiam Wam minimalne oraz zalecane wymagania sprzętowe, które są zalecane do uruchomienia gry:

MINIMALNE:

Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego

System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

Procesor: i3-4150 (or AMD equivalent)

Pamięć: 4 GB RAM

Karta graficzna: Geforce GTX 760 2GB VRAM

DirectX: Wersja 11

Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Karta dźwiękowa: DirectX® 11.0 compatible

Dodatkowe uwagi: Game requires Microsoft Foundation

 

ZALECANE:

Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego

System operacyjny: Windows 10

Procesor: i5-4690K (or AMD equivalent)

Pamięć: 8 GB RAM

Karta graficzna: Geforce GTX 1050 Ti 2GB VRAM

DirectX: Wersja 11

Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Karta dźwiękowa: DirectX® 11.0 compatible

Dodatkowe uwagi: Game requires Microsoft Foundation

7 komentarzy

  1. Faktycznie słabo, jeśli coś stworzone przez polskie studio nie ma nawet polskiej ścieżki dźwiękowej.. Ale nie zmienia to faktu, że sama gra wygląda na ciekawą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post comment