Resident Evil 3: Nemesis

Resident Evil 3: Nemesis gra z gatunku survival horror stworzona i wydana przez firmę Capcom, natomiast w Europie za wydanie gry była odpowiedzialna firma Eidos Interactive. Jest to już trzecia odsłona kultowej serii Resident Evil, której wydarzenia obejmują zarówno wydarzenia przed jak i po drugiej części. Gracz wciela się w postać Jill Valentine i stara się wydostać z Raccoon City, które zostało opanowane przez zombie po tym jak mieszkańcy miasta zostali zarażeni wirusem stworzonym przez korporację o nazwie Umbrella. Nie będę przytaczał dokładnie fabuły bo wolę aby każdy z graczy usiadł przy tym tytule i sam odkrył co przedstawia historia w tej odsłonie. W grze został wykorzystany ten sam silnik graficzny co w poprzedniej części gry, lecz używa trójwymiarowych modeli oraz pre-renderowanych teł. Jestem bardzo ciekawy co Wy sądzicie o tej grze. Ja osobiście grałem tylko w pierwszą cześć i czasami byłem przerażony tymi wszystkimi chodzącymi zombie. Dajcie znać w komentarzach.

Resident Evil 3: Nemesis
Resident Evil 3: Nemesis

Resident Evil 3: Nemesis is a survival horror game created and released by Capcom, while in Europe Eidos Interactive was responsible for the release of the game. This is the third edition of the cult series Resident Evil, whose events include both the events before and after the second part. The player takes on the character of Jill Valentine and tries to get out of Raccoon City, which was taken over by the zombies after the city was infected with a virus created by a corporation called Umbrella. I will not quote the story exactly because I prefer that each player sit down on this title and discover what the story in this installment presents. The game used the same graphics engine as in the previous part of the game, but uses three-dimensional models and pre-rendered backgrounds. I am very curious what you think about this game. I personally played only the first part and sometimes I was terrified of all those walking zombies. Let me know in the comments.

OldSchoolGames

Share

5 komentarzy

  1. Nie znam zbyt dobrze angielskiego, ale wnioskuje że chodzi o grę komputerową. To akurat nie moja bajka. Mam inne pasje, no ale co kto lubi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post comment