Tony Hawk’s Pro Skater 2

Tony Hawk’s Pro Skater 2 to gra zręcznościowa wydana w roku 2000 przez firmę Activision, natomiast wyprodukowały ją firmy  Neversoft i Treyarch. Tytuł jest sygnowany imieniem i nazwiskiem znanego pro skatera, mistrza świata Tony Hawk’a. W pierwszej odsłonie gra była wydany na platformę PlayStation dopiero później została przełożona na platformę PC. Na samym początku rozgrywki wybieramy jednego z kilku zawodników i rozpoczynamy naszą przygodę. Podczas gry wykonujemy szereg różnych misji takich jak na przykład zbieranie liter, które później układają się w konkretne słowo lub musimy wykonać konkretny Trick w odpowiednim miejscu. Za każdą misje otrzymujemy pieniądze, za które później kupujemy punkty umiejętności dla naszego zawodnika. W późniejszym czasie gra doczekała się kilku kolejnych części. Osobiście bardzo polecam całą serię ze względu na bardzo dużą różnorodność zadań, które trzeba wykonać ale także ze względu na fajną zabawę ze znajomymi. 

Tony Hawk’s Pro Skater 2

Tony Hawk’s Pro Skater 2 is an arcade game released in 2000 by Activision, while it was produced by Neversoft and Treyarch. The title is signed with the name and surname of the famous pro skater, world champion Tony Hawk. In the first installment, the game was released to the PlayStation platform and was later translated into a PC platform. At the very beginning of the game, we choose one of several players and start our adventure. During the game, we perform a number of different missions such as collecting letters, which later form a specific word or we must perform a specific Trick in the right place. For each mission we receive money for which we later purchase skill points for our player. Later, the game has several more parts. Personally, I highly recommend the entire series due to the very large variety of tasks that need to be done but also because of the fun with friends. 

OldSchoolGames

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post comment